2. Sonsuz Kitap Mutluluğu Blog Turu: Çikolata Tadında Hayat / Tanıtım ve Çekiliş

00:45

Herkese merhaba,
Sonsuz Kitap Mutluluğu Blog Turumuzun 2. konuğu Altın Bilek Yayınlarından çıkan Michele Gorman'ın yazdığı Çikolata Tadında Hayat kitabı.

Kitabı daha yakından inceleyelim;
Hannah, işinden atıldığında, evren onun için yeni planlar yapmaya çoktan başlamıştır… Bir anda hayatını değiştirmeye karar verir ve arkadaşı Stacy'nin de gazıyla Londra'ya taşınır… Orada, yepyeni bir macera onu beklemektedir; yeni arkadaşlar, iş, entrikalar ve aşk…

"Erkekler neden kalbimize giden yolun; giysi ve mücevher kutularından değil de (tabii hediyeler daima takdir edilir) kulaklarımızdan geçtiğini anlamaz, bilmem. İşte bir kızı daima komik adamın kazanmasının nedeni bu."

Aradığı aşkı bulursa her şey çok şahane olacak, peki ya o kim? Mark? Bay Potansiyel? Sam? Barry?

"Bir gün âşık olabilirmişim gibi geliyor. En azından; mükemmelliği bütün gün sarhoş olup arkadaşlarıyla futbol izleyerek geçirmek şeklinde tanımlayan erkeklerden birine değil (ya da en azından bana o erkeklerden biri olduğunu belli etmeyecek kadar kafası çalışan birine)."

Hannah'ın en yakın arkadaşı olmaya, sırlarını tutmaya, ağladığında avutmaya ve birlikte kahkahalarla gülmeye var mısınız?

Sonsuz Kitap Mutluluğu Facebook Sayfamızda çekilişle 3 kişiye Çikolata Tadında Hayat Kitabını hediye ediyoruz.
Çekilişi Kaçırmayın.
Altın Bilek Yayınlarına Katkılarından Dolayı Teşekkür Ediyoruz.

BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN

0 kişi dedi ki

Popüler Şekerler

Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe

Subscribe