Çekiliş Kazandım/Seregon's World

by - 13:51

Herkese güzel bir günden merhaba,
Bugün fena bir matematik vizesine girmiş bulunuyorum.Kendileri iyi geçti zannedilip çıktıktan sonra berbat olanlardan.Neyse bugün çok mutlu bir haber geldi.Çekiliş kazandığımı zaten biliyordum 3-4 gün öncesinden.Selin'in Blogundaki çekilişine katılmıştım.Kendisi bir kişiye essence bir kişiye ise Doa ürünlerini veriyordu.Ben tek kişiye vereceğini zannetmiştim ikisini .Neyse bu Doa ürünlerini kazanan malum kişi benim.
Daha önce hiç Doa ürünleri kullanmamıştım.Çok merak ediyorum doğrusu.Kendisine tekrardan teşekkür ediyorum.

Selin eşyaları kırılmasın diye öyle bir özenle paketlemiş ki gerçekten çok teşekkür ederim.Çok özenmiş.Hediyelerimin içinde neler yok ki;

-Doa Gül suyu
-Doa Hindistan ceviz yağı
-Doa Keratinli Saç Maskesi
-Doa Çilek Sabunu
-2 de süpriz hediyeAyrıca kazandığım hediyelerin içinde olmayan 2 hediye daha göndermiş bana.Ve bir de Not.Bu hediyelerden biri Alix Avienden 410 numaralı çok şeker bir oje.Diğeri ise çok tatlı mı tatlı bir küpe.Kendisini burdan kocaman öpüyorum.Selinin Bloguna gitmek için; Seregon's World

Buarada bu ürünleri nasıl kullanacağım hakkında pek bilgim yok.Kullananlarınız varsa nasıl kullanacağım hakkında bilgi verirlerse dinlemeyi çok isterim.

Sevgilerle..

Bunlarda İlgini Çekebilir

8 kişi dedi ki

 1. Tebrik ederim canım İyi günlerde kullan:)

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 3. Güle güle kullan canım:) ben doa hindistan cevizi yağını saç uçlarıma uyguluyorum az az. Çilekli sabunun lavantalısını banyoda kullandım. Gül suyunu tonik olarak kullanabilirsin. Saç maskesini doa kozmetikin sitesinden bakarsan daha sağlıklı bir uygulama yaparsın. Öpüyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok sağol canım tekrardan ilk iş hepsini kullanıcam.Hatta bugün saç maskesini uygulamayı düşünüyorum :D bende seni öpüyorum :)

   Sil
 4. şansın daim olsun canımm hepsi çok güzell :)

  YanıtlaSil
 5. Güzelmişler.. güle güle kullan:)

  YanıtlaSil
 6. Güle güle kullan canım hepsinii

  YanıtlaSil

Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe