Ne Okudum ; Tutku Oyunları

00:46

Kitabın Adı: Tutku Oyunları
Orjinal Adı: Consequences #1
Yazar: ALEATHA ROMING
Çeviri: Gizem Yeşildal
Yayıncı: Arkadya Bitter
Sayfa Sayısı: 640


Arkadya Bitter yayınlarını bilmeyenleriniz için kısaca anlatayım: Arkadya yayınları biraz +18 diye tabir ettiğimiz kitapları artık Arkadya Bitter adı altında çıkarıyor,budur yani.Bu kitapta bana Arkadya Bitter yayınları tarafından gönderildi ve iyi ki gönderilmiş diyorum.Şuan kitabı bitirdim ve taze taze sizlere yorumlarımı yazmak istedim,gecenin körü filan dinlemeden.
Kitap konu olarak şöyle;  Clair barda yakışıklı,zengin Anthony ile tanışır.Bir gün yemek yerler fakat sonrasında kendini bir odaya kilitli bir halde onun seks kölesi bir şekilde bulur.Anthony 45 yaşlarında bir adam,Claire ise daha 25 lerinde aralarında 20 ye yakın yaş farkı var.Anthony'ye kitapta nefret edecekseniz,sinirleneceksiniz,küfredeceksiniz,hakaretler yağdıracaksınız,arada da üzülüp onu seveceksiniz.Diğer kitaplarda kendimizi sevmeye alıştırdığımız bir erkek karakter yok kesinlikle karşımızda,ondan nefret etmeye hazır olun.Çünkü o gaddar,acımasız ve otoriter.

Kitap kesinlikle akıcı, merak uyandırıcı, sinir bozucu, nefret ettirici, zaman zaman bazı detaylarla belki sıkıcı ama fazlasıyla şaşırtıcı bir kitap,özellikle sonuyla bende " ikinci kitap nerde" diye söylemler yarattı.Kitaptaki kadın karakter Claire kitabın yarısına kadar kendini acındırdı,kıza acıdım durdum ama yarısından sonra "a be gerizekalı,a be mal" dedirtti.Yani bir insan o pislik ,adi adama nasıl güvenir de evet der.İnsan bir kaçma girişiminde bulunur.Ben olsam yüzlerce kez denerdim.E sende haklısın arada hak verdim o kadar mala mülke bende unuturdum,dış hayatı.Neyse kitabı okuyanlar beni daha iyi anlar.

Kitabın ilk başları cinsel açıdan evet +18'lik ama size birşey söyleyeyim Game Of Thrones gibi bir dizi izliyorsanız ki artık en popüler dizi arasında diye bunu örnek veriyorum kitaptaki yazımı aşırı bulmayabilirsiniz.Yani bence çok aşırı değildi.Cinsel içerikli bir kitap diye özellikle adından dolayı bu kitaba karşı önyargılıydım ama kesinlikle olmayın,aşırı cinsel sahneler yok.Ben kitaba bayıldım.Özellikle sonuna ki bu beni son 150 kadar sayfaya bağlıyor,muhteşemdi.Kurgusu cidden süper.Uzun zamandır beni bu kadar şaşırtan ve yok artık dedirten bir kitap okumamıştım! Eğer yeni bir kitap arayışındaysanız bu seriye başlayın derim. 
Puan : 9/10

Arkadya Bitter sözüm size bir an önce serinin ikinci kitabını çıkarın!Ölüyorum meraktan.Kitap için ayrıca teşekkürler.

BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN

7 kişi dedi ki

 1. çok sevmişsiniz demekki etki uyandıran bir kitap =) bende bloğuma yorumlarını beklerim=)
  kozmetikpsikolojisi.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet çok sevdiğim bir kitap oldu :)

   Sil
 2. ben de bloğuma beklerim rnkync.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
 3. Merhaba sizi takip ettim ama bolggerda yeniyim yardimci olmak için sizde takip ederseniz sevinirim 😊http://lavvienrose.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. en kısa zamanda uğrayacağım :)

   Sil
 4. Bende bloguma beklerimmm okurkiz.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. en kısa zamanda uğrayacağım :)

   Sil

Popüler Şekerler

Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe

Subscribe